Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci"
Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci" je družstvo se sídlem Kozí 857/15, 110 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 47119799. Vznikla 16. října 1992, tedy před 34 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Subjekt zanikl 25. února 2026.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 47119799
- Právní forma
- Družstvo
- Sídlo
- Kozí 857/15, 110 00 Praha
- Stav
- Zaniklá
Je firma Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci" spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Zaniklá
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci"
- Sídlo
- Kozí 857/15, 110 00 Praha
- IČO
- 47119799
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci"
- IČO
- 47119799
- Právní forma
- Družstvo
- Sídlo
- Kozí 857/15, 110 00 Praha
- Část obce
- Staré Město
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 16. října 1992
- Datum zániku
- 25. února 2026
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Stav
- Zaniklá
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou družstvo: 4 579. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v hlavním městě Praze: 58 293. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci"
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Zaniklá
Subjekt zanikl 25. února 2026.
Časté otázky o firmě Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci"
Jaké je IČO firmy Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci"?
IČO firmy Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci" je 47119799.
Kde sídlí firma Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci"?
Sídlo firmy Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci" je Kozí 857/15, 110 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci"?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).
Kdy vznikla firma Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci"?
Firma Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci" vznikla 16. října 1992 a existuje 34 let.
Je firma Družstvo nájemníků Kozí 15 "v likvidaci" aktivní?
Subjekt zanikl 25. února 2026. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 47119799.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Fortuna-M s.r.o.
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- RESSA s.r.o.
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Bytové družstvo Radimova 1995, v likvidaci
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Kateřina Francová
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- SEDMIÚHELNÍK s.r.o.
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- KD & FINANCIAL INVEST s.r.o.
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků Vykáňská 1971
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Bytové družstvo Vejražkova 981/14
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek domu č.p.20, Valentinská, Praha 1
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek v Praze 8, Františka Kadlece 594/18
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Amiraslan s.r.o.
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- NESLERIX s.r.o.
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí