Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Equipment trading s.r.o. v likvidaci

Equipment trading s.r.o. v likvidaci je společnost s ručením omezeným se sídlem Na bahnech 574/21, 196 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 08928428. Vznikla 6. února 2020, tedy před 6 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: velkoobchod, kromě motorových vozidel (46). Subjekt zanikl 28. července 2026.

Stav údajů v registru k:

IČO
08928428
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Na bahnech 574/21, 196 00 Praha
Stav
Zaniklá

Je firma Equipment trading s.r.o. v likvidaci spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Zaniklá

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Equipment trading s.r.o. v likvidaci
Sídlo
Na bahnech 574/21, 196 00 Praha
IČO
08928428
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Equipment trading s.r.o. v likvidaci
IČO
08928428
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Na bahnech 574/21, 196 00 Praha
Část obce
Čakovice
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
6. února 2020
Datum zániku
28. července 2026
Převažující činnost (CZ-NACE)
46 Velkoobchod, kromě motorových vozidel
Stav
Zaniklá

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 46) v hlavním městě Praze: 18 270. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Equipment trading s.r.o. v likvidaci

Převažující činnost · CZ-NACE

46 Velkoobchod, kromě motorových vozidel

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Zaniklá

Subjekt zanikl 28. července 2026.

Časté otázky o firmě Equipment trading s.r.o. v likvidaci

Jaké je IČO firmy Equipment trading s.r.o. v likvidaci?

IČO firmy Equipment trading s.r.o. v likvidaci je 08928428.

Kde sídlí firma Equipment trading s.r.o. v likvidaci?

Sídlo firmy Equipment trading s.r.o. v likvidaci je Na bahnech 574/21, 196 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Equipment trading s.r.o. v likvidaci?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je velkoobchod, kromě motorových vozidel (46).

Kdy vznikla firma Equipment trading s.r.o. v likvidaci?

Firma Equipment trading s.r.o. v likvidaci vznikla 6. února 2020 a existuje 6 let.

Je firma Equipment trading s.r.o. v likvidaci aktivní?

Subjekt zanikl 28. července 2026. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 08928428.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.