Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Eva Zahradníčková
Eva Zahradníčková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Ramešova 914/5, 612 00 Brno (okres Brno-město). IČO firmy je 03729486. Vznikla 19. ledna 2015, tedy před 11 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 03729486
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Ramešova 914/5, 612 00 Brno
- Stav
- Aktivní
Je firma Eva Zahradníčková spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Eva Zahradníčková
- Sídlo
- Ramešova 914/5, 612 00 Brno
- IČO
- 03729486
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Eva Zahradníčková
- IČO
- 03729486
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Ramešova 914/5, 612 00 Brno
- Část obce
- Královo Pole
- Okres
- Brno-město
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- Datum vzniku
- 19. ledna 2015
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Brno-město: 152 782. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 78 863. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Jihomoravském kraji: 19 933. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Eva Zahradníčková
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Eva Zahradníčková
Jaké je IČO firmy Eva Zahradníčková?
IČO firmy Eva Zahradníčková je 03729486.
Kde sídlí firma Eva Zahradníčková?
Sídlo firmy Eva Zahradníčková je Ramešova 914/5, 612 00 Brno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj.
Čím se zabývá Eva Zahradníčková?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).
Kolik zaměstnanců má Eva Zahradníčková?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Eva Zahradníčková?
Firma Eva Zahradníčková vznikla 19. ledna 2015 a existuje 11 let.
Je firma Eva Zahradníčková aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 03729486.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Společenství vlastníků domu Vápenka 3/5, 7/9, Brno
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- MARKA real, s.r.o.
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků domu Mendlovo nám. 18 v Brně
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků garáží Ježkova 880/13, Brno
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek domu Gorkého 30 v Brně
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Bochořákova 9, Brno
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků garáží Barvy ev.č. 1799-1824
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků Barvy 788/9, Brno
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek domu Filipínského 46 - Václavkova 63 v Brně
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek domu Filipova 19, 21, 23, č.p. 767, 768, 769, Brno
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek domu Merhautova 99 v Brně
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- VIFINA s.r.o.
Brno · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí