Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.

Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A. je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Horní Úlehla 382/45A, 779 00 Olomouc (okres Olomouc). IČO firmy je 17770793. Vznikla 24. listopadu 2022, tedy před 3 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ubytování (55). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
17770793
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Horní Úlehla 382/45A, 779 00 Olomouc
Stav
Aktivní

Je firma Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.
Sídlo
Horní Úlehla 382/45A, 779 00 Olomouc
IČO
17770793
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.
IČO
17770793
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Horní Úlehla 382/45A, 779 00 Olomouc
Část obce
Droždín
Okres
Olomouc
Kraj
Olomoucký kraj
Datum vzniku
24. listopadu 2022
Převažující činnost (CZ-NACE)
55 Ubytování
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Olomouc: 59 819. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 39 297. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 55) v Olomouckém kraji: 917. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.

Převažující činnost · CZ-NACE

55 Ubytování

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.

Jaké je IČO firmy Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.?

IČO firmy Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A. je 17770793.

Kde sídlí firma Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.?

Sídlo firmy Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A. je Horní Úlehla 382/45A, 779 00 Olomouc, okres Olomouc, Olomoucký kraj.

Čím se zabývá Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ubytování (55).

Kolik zaměstnanců má Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A.?

Firma Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A. vznikla 24. listopadu 2022 a existuje 3 roky.

Je firma Ing. Jana Hloušková Prokopová, B.A. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 17770793.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.