Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Ing. Jiří Verzich

Ing. Jiří Verzich je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Hlaváčova 1161/8, 182 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 41207891. Vznikla 26. června 1991, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: chov zvířat pro zájmový chov (01493). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
41207891
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Hlaváčova 1161/8, 182 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Ing. Jiří Verzich spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Ing. Jiří Verzich
Sídlo
Hlaváčova 1161/8, 182 00 Praha
IČO
41207891
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Ing. Jiří Verzich
IČO
41207891
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Hlaváčova 1161/8, 182 00 Praha
Část obce
Kobylisy
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
26. června 1991
Převažující činnost (CZ-NACE)
01493 Chov zvířat pro zájmový chov
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 01493) v hlavním městě Praze: 1 831. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Ing. Jiří Verzich

Převažující činnost · CZ-NACE

01493 Chov zvířat pro zájmový chov

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Ing. Jiří Verzich

Jaké je IČO firmy Ing. Jiří Verzich?

IČO firmy Ing. Jiří Verzich je 41207891.

Kde sídlí firma Ing. Jiří Verzich?

Sídlo firmy Ing. Jiří Verzich je Hlaváčova 1161/8, 182 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Ing. Jiří Verzich?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je chov zvířat pro zájmový chov (01493).

Kdy vznikla firma Ing. Jiří Verzich?

Firma Ing. Jiří Verzich vznikla 26. června 1991 a existuje 35 let.

Je firma Ing. Jiří Verzich aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 41207891.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.