Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Kateřina Šiagi
Kateřina Šiagi je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Dědinova 2007/11, 148 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 17784271. Vznikla 29. listopadu 2022, tedy před 3 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: překladatelské a tlumočnické činnosti (74300). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 17784271
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Dědinova 2007/11, 148 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Kateřina Šiagi spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Kateřina Šiagi
- Sídlo
- Dědinova 2007/11, 148 00 Praha
- IČO
- 17784271
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Kateřina Šiagi
- IČO
- 17784271
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Dědinova 2007/11, 148 00 Praha
- Část obce
- Chodov
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 29. listopadu 2022
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 74300 Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 74300) v hlavním městě Praze: 10 758. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Kateřina Šiagi
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Kateřina Šiagi
Jaké je IČO firmy Kateřina Šiagi?
IČO firmy Kateřina Šiagi je 17784271.
Kde sídlí firma Kateřina Šiagi?
Sídlo firmy Kateřina Šiagi je Dědinova 2007/11, 148 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Kateřina Šiagi?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je překladatelské a tlumočnické činnosti (74300).
Kolik zaměstnanců má Kateřina Šiagi?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Kateřina Šiagi?
Firma Kateřina Šiagi vznikla 29. listopadu 2022 a existuje 3 roky.
Je firma Kateřina Šiagi aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 17784271.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jan Kolínek
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Dr. Daniel Cattell
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Mgr. Hana Marsault
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Ondřej Šusta
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Igor Mišík
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Jana Chvátalová
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- James Andrew Khoury
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Irena Čerkasová
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Mgr. Katarína Zambojová
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Mgr. Monika Halířová
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Pavel Kohout
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Jana Orszuliková
Praha · Překladatelské a tlumočnické činnosti