Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Klára Sofie Střihavková
Klára Sofie Střihavková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Vinohradská 2370/172, 130 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 02654253. Vznikla 12. února 2014, tedy před 12 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti reklamních agentur (73110). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 02654253
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Vinohradská 2370/172, 130 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Klára Sofie Střihavková spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Klára Sofie Střihavková
- Sídlo
- Vinohradská 2370/172, 130 00 Praha
- IČO
- 02654253
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Klára Sofie Střihavková
- IČO
- 02654253
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Vinohradská 2370/172, 130 00 Praha
- Část obce
- Vinohrady (Praha 3)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 12. února 2014
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 73110) v hlavním městě Praze: 13 412. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Klára Sofie Střihavková
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Klára Sofie Střihavková
Jaké je IČO firmy Klára Sofie Střihavková?
IČO firmy Klára Sofie Střihavková je 02654253.
Kde sídlí firma Klára Sofie Střihavková?
Sídlo firmy Klára Sofie Střihavková je Vinohradská 2370/172, 130 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Klára Sofie Střihavková?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti reklamních agentur (73110).
Kdy vznikla firma Klára Sofie Střihavková?
Firma Klára Sofie Střihavková vznikla 12. února 2014 a existuje 12 let.
Je firma Klára Sofie Střihavková aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 02654253.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Anton Polikarpov
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Jiří Kopečný
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Ondřej Havel
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Jan Štern
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Lucie Sarah Kettnerová, DiS.
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Michaela Rokosová
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Oracon s.r.o.
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Jana Střížovská Matyášová
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Helena Plechatá
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Soňa Erba
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Jan Bezchleba
Praha · Činnosti reklamních agentur
- Ivona Bergmann
Praha · Činnosti reklamních agentur