Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Kristýna Hnilica Čuříková
Kristýna Hnilica Čuříková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Kostelní Střimelice 12, 281 63 Stříbrná Skalice (okres Praha-východ). IČO firmy je 24118524. Vznikla 5. ledna 2026. Převažující činnost podle CZ-NACE: specializované návrhářské činnosti (74100). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 24118524
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kostelní Střimelice 12, 281 63 Stříbrná Skalice
- Stav
- Aktivní
Je firma Kristýna Hnilica Čuříková spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Kristýna Hnilica Čuříková
- Sídlo
- Kostelní Střimelice 12, 281 63 Stříbrná Skalice
- IČO
- 24118524
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Kristýna Hnilica Čuříková
- IČO
- 24118524
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kostelní Střimelice 12, 281 63 Stříbrná Skalice
- Část obce
- Kostelní Střimelice
- Okres
- Praha-východ
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 5. ledna 2026
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 74100 Specializované návrhářské činnosti
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-východ: 60 705. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 44 491. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 74100) ve Středočeském kraji: 1 327. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Kristýna Hnilica Čuříková
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Kristýna Hnilica Čuříková
Jaké je IČO firmy Kristýna Hnilica Čuříková?
IČO firmy Kristýna Hnilica Čuříková je 24118524.
Kde sídlí firma Kristýna Hnilica Čuříková?
Sídlo firmy Kristýna Hnilica Čuříková je Kostelní Střimelice 12, 281 63 Stříbrná Skalice, okres Praha-východ, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Kristýna Hnilica Čuříková?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je specializované návrhářské činnosti (74100).
Kdy vznikla firma Kristýna Hnilica Čuříková?
Firma Kristýna Hnilica Čuříková vznikla 5. ledna 2026.
Je firma Kristýna Hnilica Čuříková aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 24118524.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jana Kabátová
Stříbrná Skalice · Specializované návrhářské činnosti
- David Glazer
Stříbrná Skalice · Specializované návrhářské činnosti
- Karolína Vinterová
Husinec · Specializované návrhářské činnosti
- Radka Rosická
Šestajovice · Specializované návrhářské činnosti
- Bc. Alžběta Jalovcová
Nupaky · Specializované návrhářské činnosti
- MERITO music s.r.o.
Velké Popovice · Specializované návrhářské činnosti
- Yana Tatsei
Odolena Voda · Specializované návrhářské činnosti
- Ing. Jiří Chrástecký
Jirny · Specializované návrhářské činnosti
- Markéta Šťovíčková
Svémyslice · Specializované návrhářské činnosti
- Martina Dzesatníková
Mnichovice · Specializované návrhářské činnosti
- Daniela Kocianová
Mochov · Specializované návrhářské činnosti
- Lucie Sikstová
Polerady · Specializované návrhářské činnosti