Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Kuchyně IN s.r.o.

Kuchyně IN s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Dr. Jiřího Procházky 5281/16, 586 01 Jihlava (okres Jihlava). IČO firmy je 09675051. Vznikla 1. prosince 2020, tedy před 5 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
09675051
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Dr. Jiřího Procházky 5281/16, 586 01 Jihlava
Stav
Aktivní

Je firma Kuchyně IN s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Krajský soud v Brně, C 120196/KSBR

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Kuchyně IN s.r.o.
Sídlo
Dr. Jiřího Procházky 5281/16, 586 01 Jihlava
IČO
09675051
Zápis v rejstříku
C 120196/KSBR vedená u Krajského soudu v Brně
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Kuchyně IN s.r.o.
IČO
09675051
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Dr. Jiřího Procházky 5281/16, 586 01 Jihlava
Okres
Jihlava
Kraj
Kraj Vysočina
Datum vzniku
1. prosince 2020
Počet zaměstnanců (kategorie)
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
100 000,00 Kč
Spisová značka
C 120196/KSBR
Rejstříkový soud
Krajský soud v Brně
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Jihlava: 25 509. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 3 300. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE G) v kraji Vysočina: 1 954. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Kuchyně IN s.r.o.

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 2. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  2. truhlářství, podlahářství

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Statutární orgán

  • Ing. Aleš KráčmarJednatel · od 1. prosince 2020
  • Mgr. Barbora HochováJednatel · od 1. prosince 2020

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
100 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Krajský soud v Brně, spisová značka C 120196/KSBR.

Časté otázky o firmě Kuchyně IN s.r.o.

Jaké je IČO firmy Kuchyně IN s.r.o.?

IČO firmy Kuchyně IN s.r.o. je 09675051.

Kde sídlí firma Kuchyně IN s.r.o.?

Sídlo firmy Kuchyně IN s.r.o. je Dr. Jiřího Procházky 5281/16, 586 01 Jihlava, okres Jihlava, Kraj Vysočina.

Čím se zabývá Kuchyně IN s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 2.

Kolik zaměstnanců má Kuchyně IN s.r.o.?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Kuchyně IN s.r.o.?

Firma Kuchyně IN s.r.o. vznikla 1. prosince 2020 a existuje 5 let.

Jaký je základní kapitál firmy Kuchyně IN s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy Kuchyně IN s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: Ing. Aleš Kráčmar (jednatel), Mgr. Barbora Hochová (jednatel).

Je firma Kuchyně IN s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 09675051.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • POUKARparts s.r.o.

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Martina Phamová

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Romana Lakosová

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Jitka Turňová

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Jiří Pacula

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • ONDIVO s.r.o.

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Lenka Tomanová

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ngoc Hai Nguyen

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Stanislava Kunstműllerová

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Jiřina Oščádalová

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Pavel Konopáč

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Veronika Šupková

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel