Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Mgr. Marcela Krämer
Mgr. Marcela Krämer je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Terronská 985/51, 160 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 74622471. Vznikla 4. července 2007, tedy před 19 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. (93290). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 74622471
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Terronská 985/51, 160 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Mgr. Marcela Krämer spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Mgr. Marcela Krämer
- Sídlo
- Terronská 985/51, 160 00 Praha
- IČO
- 74622471
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Mgr. Marcela Krämer
- IČO
- 74622471
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Terronská 985/51, 160 00 Praha
- Část obce
- Bubeneč (Praha 6)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 4. července 2007
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 93290 Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 93290) v hlavním městě Praze: 5 603. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Mgr. Marcela Krämer
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Mgr. Marcela Krämer
Jaké je IČO firmy Mgr. Marcela Krämer?
IČO firmy Mgr. Marcela Krämer je 74622471.
Kde sídlí firma Mgr. Marcela Krämer?
Sídlo firmy Mgr. Marcela Krämer je Terronská 985/51, 160 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Mgr. Marcela Krämer?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. (93290).
Kolik zaměstnanců má Mgr. Marcela Krämer?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Mgr. Marcela Krämer?
Firma Mgr. Marcela Krämer vznikla 4. července 2007 a existuje 19 let.
Je firma Mgr. Marcela Krämer aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 74622471.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- FALO EVENTS s.r.o.
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Ing. Dominik Kamiš
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Bc. Jiří Šulc
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Monika Vondrová
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Barbora Žehanová
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Kristýna Pastrňáková
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Marko Trelo
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Petra Herčíková
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Ing. Daniel Macko
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- MUDr. Veronika Lašťovičková
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Mgr. Zuzana Valášková, DiS.
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Alžběta Krejčík
Praha · Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.