Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Na Zdraví Ventures, a.s.
Na Zdraví Ventures, a.s. je akciová společnost se sídlem Havelská 500/25, 110 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 28493117. Vznikla 27. listopadu 2008, tedy před 17 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkovatelské činnosti realitních agentur (68310). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 18 610 550,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 28493117
- Právní forma
- Akciová společnost
- Sídlo
- Havelská 500/25, 110 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Na Zdraví Ventures, a.s. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Městský soud v Praze, B 14850/MSPH
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Na Zdraví Ventures, a.s.
- Sídlo
- Havelská 500/25, 110 00 Praha
- IČO
- 28493117
- Zápis v rejstříku
- B 14850/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Na Zdraví Ventures, a.s.
- IČO
- 28493117
- Právní forma
- Akciová společnost
- Sídlo
- Havelská 500/25, 110 00 Praha
- Část obce
- Staré Město
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 27. listopadu 2008
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 68310 Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- 10 - 19 zaměstnanců
- Základní kapitál
- 18 610 550,00 Kč
- Spisová značka
- B 14850/MSPH
- Rejstříkový soud
- Městský soud v Praze
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou akciová společnost: 15 375. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 68310) v hlavním městě Praze: 9 352. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Na Zdraví Ventures, a.s.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 1. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 46900 Nespecializovaný velkoobchod
- 581 Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti
- 59 Činnosti v oblasti filmů, videozáznamů a televizních programů, pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- 702 Poradenství v oblasti řízení
- 731 Reklamní činnosti
- 74 Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- 74300 Překladatelské a tlumočnické činnosti
- 772 Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- 855 Ostatní vzdělávání
Statutární orgán
- Josef VildČlen představenstva
- John Steven ParkerČlen představenstva
- Daniel R. ValdezČlen představenstva
- Steven J. GarzaČlen představenstva
- Ing. Vladislav SvobodaČlen představenstva
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 18 610 550,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- 10 - 19 zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka B 14850/MSPH.
Časté otázky o firmě Na Zdraví Ventures, a.s.
Jaké je IČO firmy Na Zdraví Ventures, a.s.?
IČO firmy Na Zdraví Ventures, a.s. je 28493117.
Kde sídlí firma Na Zdraví Ventures, a.s.?
Sídlo firmy Na Zdraví Ventures, a.s. je Havelská 500/25, 110 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Na Zdraví Ventures, a.s.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkovatelské činnosti realitních agentur (68310). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 1.
Kolik zaměstnanců má Na Zdraví Ventures, a.s.?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 10 - 19 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Na Zdraví Ventures, a.s.?
Firma Na Zdraví Ventures, a.s. vznikla 27. listopadu 2008 a existuje 17 let.
Jaký je základní kapitál firmy Na Zdraví Ventures, a.s.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 18 610 550,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy Na Zdraví Ventures, a.s.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Josef Vild (člen představenstva), John Steven Parker (člen představenstva), Daniel R. Valdez (člen představenstva), Steven J. Garza (člen představenstva), Ing. Vladislav Svoboda (člen představenstva).
Je firma Na Zdraví Ventures, a.s. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 28493117.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Daniel Bukovský
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Centrum Barrandov a.s.
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Martin Veselý
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Patriot Rental, s.r.o.
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- TRUSTINVEST CR, spol. s r.o.
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Šárka Sabová
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- REFIDO invest, s.r.o. v likvidaci
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- HYSEK s.r.o.
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Dance & Yoga Studio s.r.o.
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- KOMPLETSERV s.r.o.
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Dominika Prejsová
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- LIBERTAS INVEST, s.r.o.
Praha · Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur