Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Olena Hrankina
Olena Hrankina je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Zderazská 1625/65, 153 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 24477273. Vznikla 5. února 2026. Převažující činnost podle CZ-NACE: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství (69200). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 24477273
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Zderazská 1625/65, 153 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Olena Hrankina spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Olena Hrankina
- Sídlo
- Zderazská 1625/65, 153 00 Praha
- IČO
- 24477273
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Olena Hrankina
- IČO
- 24477273
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Zderazská 1625/65, 153 00 Praha
- Část obce
- Radotín
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 5. února 2026
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 69200 Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 69200) v hlavním městě Praze: 14 343. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Olena Hrankina
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Olena Hrankina
Jaké je IČO firmy Olena Hrankina?
IČO firmy Olena Hrankina je 24477273.
Kde sídlí firma Olena Hrankina?
Sídlo firmy Olena Hrankina je Zderazská 1625/65, 153 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Olena Hrankina?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství (69200).
Kdy vznikla firma Olena Hrankina?
Firma Olena Hrankina vznikla 5. února 2026.
Je firma Olena Hrankina aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 24477273.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jaroslava Kadeřábková
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Ing. Michaela Fillette, daňový poradce
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- ADN Company s.r.o.
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Andrea Bubníková
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Šárka Fáberová
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Bc. Blanka Faltýnková
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Iveta Majchráková
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Ing. Libor Šimek
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Renáta Kirchnerová
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- TrollJets Services s.r.o. v likvidaci
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- HARTMANN servis, spol. s r.o.
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Eva Pešková
Praha · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství