Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Olena Semenova

Olena Semenova je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Pernerova 533/59, 186 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 23017783. Vznikla 3. března 2025, tedy před 1 rokem. Převažující činnost podle CZ-NACE: inženýrské činnosti a související technické poradenství (7112). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
23017783
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Pernerova 533/59, 186 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Olena Semenova spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Olena Semenova
Sídlo
Pernerova 533/59, 186 00 Praha
IČO
23017783
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Olena Semenova
IČO
23017783
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Pernerova 533/59, 186 00 Praha
Část obce
Karlín
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
3. března 2025
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 7112) v hlavním městě Praze: 6 837. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Olena Semenova

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Olena Semenova

Jaké je IČO firmy Olena Semenova?

IČO firmy Olena Semenova je 23017783.

Kde sídlí firma Olena Semenova?

Sídlo firmy Olena Semenova je Pernerova 533/59, 186 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Olena Semenova?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je inženýrské činnosti a související technické poradenství (7112).

Kolik zaměstnanců má Olena Semenova?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Olena Semenova?

Firma Olena Semenova vznikla 3. března 2025 a existuje 1 rok.

Je firma Olena Semenova aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 23017783.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Magdalena Březinová

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Ing. Petra Jiránková

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Jan Petr

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Ing. Marie Fingerová

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Gabriela Kováčová

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Filip Tuka

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Roman Špaček

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Ing. Tomáš Vacek

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Mgr. Jan Holešovský

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Michael Krusberský

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Jakub Karabinoš

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství

  • Oleh Babij

    Praha · Inženýrské činnosti a související technické poradenství