Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
P3 Spain II s.r.o.
P3 Spain II s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 04175191. Vznikla 17. června 2015, tedy před 11 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní finanční zprostředkování j. n. (6499). Subjekt zanikl 31. července 2023.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 04175191
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha
- Stav
- Zaniklá
Je firma P3 Spain II s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Zaniklá
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- P3 Spain II s.r.o.
- Sídlo
- Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha
- IČO
- 04175191
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- P3 Spain II s.r.o.
- IČO
- 04175191
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha
- Část obce
- Nové Město (Praha 1)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 17. června 2015
- Datum zániku
- 31. července 2023
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6499 Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- Stav
- Zaniklá
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6499) v hlavním městě Praze: 314. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá P3 Spain II s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Zaniklá
Subjekt zanikl 31. července 2023.
Časté otázky o firmě P3 Spain II s.r.o.
Jaké je IČO firmy P3 Spain II s.r.o.?
IČO firmy P3 Spain II s.r.o. je 04175191.
Kde sídlí firma P3 Spain II s.r.o.?
Sídlo firmy P3 Spain II s.r.o. je Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá P3 Spain II s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní finanční zprostředkování j. n. (6499).
Kdy vznikla firma P3 Spain II s.r.o.?
Firma P3 Spain II s.r.o. vznikla 17. června 2015 a existuje 11 let.
Je firma P3 Spain II s.r.o. aktivní?
Subjekt zanikl 31. července 2023. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 04175191.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Czech Games Edition Group s.r.o.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- FAMILY ACE s.r.o.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- MITON INVESTMENT, a.s.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- Evropský finanční servis, spol. s r.o.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- Silverline Capital s.r.o.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- Lumicula Equity a.s.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- PROFINEX Holding, a.s.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- O.O.Z. Zlín, a.s.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- MARLEX a.s.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- BUCHERS Capital s.r.o.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- IRSI, a.s.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.
- MDC HOLDING a.s.
Praha · Ostatní finanční zprostředkování j. n.