Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci
Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci je společnost s ručením omezeným se sídlem Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 29020981. Vznikla 29. ledna 2010, tedy před 16 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: poradenství v oblasti řízení (702). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč. V obchodním rejstříku je zapsána likvidace nebo zahájení řízení o zrušení.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 29020981
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha
- Stav
- V likvidaci
Je firma Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
V likvidaci
Městský soud v Praze, C 160477/MSPH
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci
- Sídlo
- Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha
- IČO
- 29020981
- Zápis v rejstříku
- C 160477/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci
- IČO
- 29020981
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha
- Část obce
- Žižkov (Praha 3)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 29. ledna 2010
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 702 Poradenství v oblasti řízení
- Základní kapitál
- 200 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 160477/MSPH
- Rejstříkový soud
- Městský soud v Praze
- Stav
- V likvidaci
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 702) v hlavním městě Praze: 5 846. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 33200 Instalace průmyslových strojů a zařízení
- 38 Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití
- 45200 Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 471 Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- 52100 Skladování
- 581 Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti
- 59200 Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- 620 Činnosti v oblasti informačních technologií
- 731 Reklamní činnosti
- 74300 Překladatelské a tlumočnické činnosti
- 772 Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- 8559 Ostatní vzdělávání j. n.
Statutární orgán
- Petr Dohnaljednatel · od 9. listopadu 2010
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 200 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
V likvidaci
V obchodním rejstříku je zapsána likvidace nebo zahájení řízení o zrušení.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 160477/MSPH.
Časté otázky o firmě Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci
Jaké je IČO firmy Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci?
IČO firmy Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci je 29020981.
Kde sídlí firma Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci?
Sídlo firmy Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci je Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je poradenství v oblasti řízení (702).
Kdy vznikla firma Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci?
Firma Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci vznikla 29. ledna 2010 a existuje 16 let.
Jaký je základní kapitál firmy Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Petr Dohnal (jednatel).
Je firma Palvelu CZECH s.r.o. v likvidaci aktivní?
V obchodním rejstříku je zapsána likvidace nebo zahájení řízení o zrušení. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 29020981.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- PFI s.r.o.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- MAKINO s.r.o.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- Sieber Uchytil, s.r.o.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- GM-System s.r.o.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- CAUTOR PROJECTS & ADVISING a.s.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- RS DESIGN GROUP a.s.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- IC & E spol. s r.o.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- BENEFIT SERVICES s.r.o.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- Seven lemons s.r.o.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- Airticket centrum, s.r.o.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- FORESITE MARKETING s.r.o.
Praha · Poradenství v oblasti řízení
- Eva Hejdová
Praha · Poradenství v oblasti řízení