Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Project Solutions s.r.o.
Project Solutions s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Praha (okres Praha). IČO firmy je 28435966. Vznikla 25. července 2008, tedy před 18 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní profesní, vědecké a technické činnosti (74). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 28435966
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Project Solutions s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Městský soud v Praze, C 141337/MSPH
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Project Solutions s.r.o.
- Sídlo
- Praha
- IČO
- 28435966
- Zápis v rejstříku
- C 141337/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Project Solutions s.r.o.
- IČO
- 28435966
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Praha
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 25. července 2008
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 74 Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Základní kapitál
- 200 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 141337/MSPH
- Rejstříkový soud
- Městský soud v Praze
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 74) v hlavním městě Praze: 21 740. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Project Solutions s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 1. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán
- Mgr. MUDr. Tomáš Hájek, Dr.jednatel · od 25. července 2008
- Ing. Jana Marcojednatel · od 25. července 2008
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 200 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 141337/MSPH.
Časté otázky o firmě Project Solutions s.r.o.
Jaké je IČO firmy Project Solutions s.r.o.?
IČO firmy Project Solutions s.r.o. je 28435966.
Kde sídlí firma Project Solutions s.r.o.?
Sídlo firmy Project Solutions s.r.o. je Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Project Solutions s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní profesní, vědecké a technické činnosti (74). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 1.
Kdy vznikla firma Project Solutions s.r.o.?
Firma Project Solutions s.r.o. vznikla 25. července 2008 a existuje 18 let.
Jaký je základní kapitál firmy Project Solutions s.r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy Project Solutions s.r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Mgr. MUDr. Tomáš Hájek, Dr. (jednatel), Ing. Jana Marco (jednatel).
Je firma Project Solutions s.r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 28435966.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- CP-facility s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Polly´s Prime s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- DUOMONT s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- uni-robot s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- A.I.D. Partners s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- ALMUM IMPEX s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- PAVR invest s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- 2K Pro s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- MATAPAT, s.r.o. v likvidaci
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- OCP s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Tomáš Rossi
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Kettys Commercial s.r.o.
Praha · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti