Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Vasyl Babych

Vasyl Babych je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Mrkvičkova 1376/20, 163 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 07514760. Vznikla 3. října 2018, tedy před 8 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití (38). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
07514760
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Mrkvičkova 1376/20, 163 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Vasyl Babych spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Vasyl Babych
Sídlo
Mrkvičkova 1376/20, 163 00 Praha
IČO
07514760
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Vasyl Babych
IČO
07514760
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Mrkvičkova 1376/20, 163 00 Praha
Část obce
Řepy
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
3. října 2018
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 38) v hlavním městě Praze: 1 162. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Vasyl Babych

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Vasyl Babych

Jaké je IČO firmy Vasyl Babych?

IČO firmy Vasyl Babych je 07514760.

Kde sídlí firma Vasyl Babych?

Sídlo firmy Vasyl Babych je Mrkvičkova 1376/20, 163 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Vasyl Babych?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití (38).

Kolik zaměstnanců má Vasyl Babych?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Vasyl Babych?

Firma Vasyl Babych vznikla 3. října 2018 a existuje 8 let.

Je firma Vasyl Babych aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 07514760.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Jakub Chovanec

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • Mgr. Petr Novák

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • Lubomír Bělčík

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • David Chyský

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • Jiří Novák

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • Vojtěch Cinert

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • BYTOVÉ JEDNOTKY s.r.o.

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • Mykola Sokyrlei

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • Jiří HOVORKA

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • Ján MARHEVKA

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • Jaroslav Soukup

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití

  • Martin Čureja

    Praha · Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití