Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze
Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze je odborová organizace se sídlem Na Cikorce 2166/2b, 143 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 08208468. Vznikla 28. května 2019, tedy před 7 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti odborových svazů (94200). Subjekt zanikl 26. dubna 2025.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 08208468
- Právní forma
- Odborová organizace
- Sídlo
- Na Cikorce 2166/2b, 143 00 Praha
- Stav
- Zaniklá
Je firma Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Zaniklá
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze
- Sídlo
- Na Cikorce 2166/2b, 143 00 Praha
- IČO
- 08208468
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze
- IČO
- 08208468
- Právní forma
- Odborová organizace
- Sídlo
- Na Cikorce 2166/2b, 143 00 Praha
- Část obce
- Modřany
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 28. května 2019
- Datum zániku
- 26. dubna 2025
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 94200 Činnosti odborových svazů
- Stav
- Zaniklá
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou odborová organizace: 1 210. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 94200) v hlavním městě Praze: 1 216. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Zaniklá
Subjekt zanikl 26. dubna 2025.
Časté otázky o firmě Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze
Jaké je IČO firmy Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze?
IČO firmy Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze je 08208468.
Kde sídlí firma Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze?
Sídlo firmy Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze je Na Cikorce 2166/2b, 143 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti odborových svazů (94200).
Kdy vznikla firma Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze?
Firma Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze vznikla 28. května 2019 a existuje 7 let.
Je firma Základní organizace Rakouské Gymnázium v Praze aktivní?
Subjekt zanikl 26. dubna 2025. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 08208468.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Základní organizace Odborového svazu ECHO při Majetkové, správní a delimitační unii odborových svazů
Praha · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace Odborové organizace Pro Libertate - Karlovarská KN
Praha · Činnosti odborových svazů
- Odborová organizace Grafoprint
Praha · Činnosti odborových svazů
- První odborová organizace zaměstnanců Národní sportovní agentury
Praha · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace Odborového svazu dopravy,DP Praha Klíčov
Praha · Činnosti odborových svazů
- Základní odborová organizace Národního technického muzea Odborového svazu pracovníků kultury a ochrany přírody
Praha · Činnosti odborových svazů
- Nezávislá odborová organizace Ústavu molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.
Praha · Činnosti odborových svazů
- Koordinační výbor zákl.odb.org. občanských zaměstnanců Policie ČR, Odborového svazu státních orgánů a organizací
Praha · Činnosti odborových svazů
- ZO VOS Rektorátu Univerzity Karlovy v Praze
Praha · Činnosti odborových svazů
- ZO FVZ - Pankrác
Praha · Činnosti odborových svazů
- Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická
Praha · Činnosti odborových svazů
- Odborová organizace Odborových svazů KUK při OS KINOS
Praha · Činnosti odborových svazů