Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Absoluta Services s.r.o.
Absoluta Services s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Vršovické náměstí 67/8, 101 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 25787233. Vznikla 11. srpna 1999, tedy před 27 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: nespecializovaný velkoobchod (46900). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 102 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 25787233
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Vršovické náměstí 67/8, 101 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Absoluta Services s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Městský soud v Praze, C 70210/MSPH
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Absoluta Services s.r.o.
- Sídlo
- Vršovické náměstí 67/8, 101 00 Praha
- IČO
- 25787233
- Zápis v rejstříku
- C 70210/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Absoluta Services s.r.o.
- IČO
- 25787233
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Vršovické náměstí 67/8, 101 00 Praha
- Část obce
- Vršovice (Praha 10)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 11. srpna 1999
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 46900 Nespecializovaný velkoobchod
- Základní kapitál
- 102 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 70210/MSPH
- Rejstříkový soud
- Městský soud v Praze
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 46900) v hlavním městě Praze: 11 866. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Absoluta Services s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 3. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- Výroba obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Pronájem a půjčování věcí movitých
- Realitní zprostředkování
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Statutární orgán
- Mgr. Jakub Krejzajednatel · od 19. listopadu 2015
- Marek Doležaljednatel · od 19. prosince 2019
- Ing. Petr Hrubýjednatel · od 13. prosince 2011
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 102 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 70210/MSPH.
Časté otázky o firmě Absoluta Services s.r.o.
Jaké je IČO firmy Absoluta Services s.r.o.?
IČO firmy Absoluta Services s.r.o. je 25787233.
Kde sídlí firma Absoluta Services s.r.o.?
Sídlo firmy Absoluta Services s.r.o. je Vršovické náměstí 67/8, 101 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Absoluta Services s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je nespecializovaný velkoobchod (46900). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 3.
Kdy vznikla firma Absoluta Services s.r.o.?
Firma Absoluta Services s.r.o. vznikla 11. srpna 1999 a existuje 27 let.
Jaký je základní kapitál firmy Absoluta Services s.r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 102 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy Absoluta Services s.r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Mgr. Jakub Krejza (jednatel), Marek Doležal (jednatel), Ing. Petr Hrubý (jednatel).
Je firma Absoluta Services s.r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 25787233.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Harley 62 s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- Another Vision s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- Gutenert s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- PREVENT Medical Care s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- SPRÁVNÝ SPRÁVCE s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- VALHAM - maloobchod s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- Blahová - ABA s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- X-CAR PRAHA s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- NUBIRET s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- LAZIČ - COM , s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- CANADA ENGINEERING s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod
- Melwin Czech s.r.o.
Praha · Nespecializovaný velkoobchod