Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
ACCORD, spol. s r. o.
ACCORD, spol. s r. o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Jinonická 804/80, 158 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 45311528. Vznikla 13. dubna 1992, tedy před 34 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti v oblasti informačních technologií (620). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 120 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 45311528
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Jinonická 804/80, 158 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma ACCORD, spol. s r. o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Městský soud v Praze, C 8804/MSPH
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- ACCORD, spol. s r. o.
- Sídlo
- Jinonická 804/80, 158 00 Praha
- IČO
- 45311528
- Zápis v rejstříku
- C 8804/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- ACCORD, spol. s r. o.
- IČO
- 45311528
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Jinonická 804/80, 158 00 Praha
- Část obce
- Košíře
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 13. dubna 1992
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 620 Činnosti v oblasti informačních technologií
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- 1 - 5 zaměstnanců
- Základní kapitál
- 120 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 8804/MSPH
- Rejstříkový soud
- Městský soud v Praze
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 620) v hlavním městě Praze: 29 793. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá ACCORD, spol. s r. o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 3. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
- Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Statutární orgán
- Ing. Jiří Lálajednatel · od 14. února 1996
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 120 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- 1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 8804/MSPH.
Časté otázky o firmě ACCORD, spol. s r. o.
Jaké je IČO firmy ACCORD, spol. s r. o.?
IČO firmy ACCORD, spol. s r. o. je 45311528.
Kde sídlí firma ACCORD, spol. s r. o.?
Sídlo firmy ACCORD, spol. s r. o. je Jinonická 804/80, 158 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá ACCORD, spol. s r. o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti v oblasti informačních technologií (620). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 3.
Kolik zaměstnanců má ACCORD, spol. s r. o.?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma ACCORD, spol. s r. o.?
Firma ACCORD, spol. s r. o. vznikla 13. dubna 1992 a existuje 34 let.
Jaký je základní kapitál firmy ACCORD, spol. s r. o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 120 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy ACCORD, spol. s r. o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Ing. Jiří Lála (jednatel).
Je firma ACCORD, spol. s r. o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 45311528.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Vadym Volokitin
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Nicolas Fanta
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- SoftPro, s.r.o.
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- H2C s.r.o.
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- DataVision s.r.o.
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Dominik Matějka
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Kelsey Aubrecht
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Vít Pospíchal
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- Jan HLISNIKOVSKÝ
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- D & M služby, s.r.o.
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- BIterra s.r.o.
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií
- CONSIT s.r.o.
Praha · Činnosti v oblasti informačních technologií