Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Alena Jansová

Alena Jansová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Hůrecká 415/18, 373 72 Lišov (okres České Budějovice). IČO firmy je 72141549. Vznikla 1. listopadu 2001, tedy před 24 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství (69200). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
72141549
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Hůrecká 415/18, 373 72 Lišov
Stav
Aktivní

Je firma Alena Jansová spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Alena Jansová
Sídlo
Hůrecká 415/18, 373 72 Lišov
IČO
72141549
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Alena Jansová
IČO
72141549
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Hůrecká 415/18, 373 72 Lišov
Okres
České Budějovice
Kraj
Jihočeský kraj
Datum vzniku
1. listopadu 2001
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese České Budějovice: 54 379. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 35 031. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 69200) v Jihočeském kraji: 2 960. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Alena Jansová

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Alena Jansová

Jaké je IČO firmy Alena Jansová?

IČO firmy Alena Jansová je 72141549.

Kde sídlí firma Alena Jansová?

Sídlo firmy Alena Jansová je Hůrecká 415/18, 373 72 Lišov, okres České Budějovice, Jihočeský kraj.

Čím se zabývá Alena Jansová?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství (69200).

Kdy vznikla firma Alena Jansová?

Firma Alena Jansová vznikla 1. listopadu 2001 a existuje 24 let.

Je firma Alena Jansová aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 72141549.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.