Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Alena Kadlecová
Alena Kadlecová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Bezručova 1512, 266 01 Beroun (okres Beroun). IČO firmy je 47563338. Vznikla 29. srpna 1995, tedy před 31 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 47563338
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Bezručova 1512, 266 01 Beroun
- Stav
- Aktivní
Je firma Alena Kadlecová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Alena Kadlecová
- Sídlo
- Bezručova 1512, 266 01 Beroun
- IČO
- 47563338
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Alena Kadlecová
- IČO
- 47563338
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Bezručova 1512, 266 01 Beroun
- Část obce
- Beroun-Město
- Okres
- Beroun
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 29. srpna 1995
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Beroun: 25 672. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 678. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 56100) ve Středočeském kraji: 12 359. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Alena Kadlecová
Převažující činnost · CZ-NACE
56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Alena Kadlecová
Jaké je IČO firmy Alena Kadlecová?
IČO firmy Alena Kadlecová je 47563338.
Kde sídlí firma Alena Kadlecová?
Sídlo firmy Alena Kadlecová je Bezručova 1512, 266 01 Beroun, okres Beroun, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Alena Kadlecová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100).
Kdy vznikla firma Alena Kadlecová?
Firma Alena Kadlecová vznikla 29. srpna 1995 a existuje 31 let.
Je firma Alena Kadlecová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 47563338.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jaroslav Tarczal
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Ing. Vlastimil Filip
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Ján Hudák
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Michaela Kopřivová
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- LH SERVICE s.r.o.
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Jan Pacák
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- VERBAR 21 s.r.o.
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Jana Kodetová
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Hana Francová
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Ladislav Holeček
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Gabriela Holečková
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Kamila Malá
Beroun · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních