Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Alena Kuchařová
Alena Kuchařová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Haňovice 105, 783 21 Haňovice (okres Olomouc). IČO firmy je 05442281. Vznikla 3. října 2016, tedy před 10 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství (69200). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 05442281
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Haňovice 105, 783 21 Haňovice
- Stav
- Aktivní
Je firma Alena Kuchařová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Alena Kuchařová
- Sídlo
- Haňovice 105, 783 21 Haňovice
- IČO
- 05442281
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Alena Kuchařová
- IČO
- 05442281
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Haňovice 105, 783 21 Haňovice
- Okres
- Olomouc
- Kraj
- Olomoucký kraj
- Datum vzniku
- 3. října 2016
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 69200 Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Olomouc: 59 819. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 39 297. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 69200) v Olomouckém kraji: 3 237. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Alena Kuchařová
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Alena Kuchařová
Jaké je IČO firmy Alena Kuchařová?
IČO firmy Alena Kuchařová je 05442281.
Kde sídlí firma Alena Kuchařová?
Sídlo firmy Alena Kuchařová je Haňovice 105, 783 21 Haňovice, okres Olomouc, Olomoucký kraj.
Čím se zabývá Alena Kuchařová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství (69200).
Kdy vznikla firma Alena Kuchařová?
Firma Alena Kuchařová vznikla 3. října 2016 a existuje 10 let.
Je firma Alena Kuchařová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 05442281.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Světlana Bomberová
Haňovice · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Naděžda Malá
Haňovice · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Ing. Lucie Sklenářová
Bělkovice-Lašťany · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Ing. Svatopluk Šůstek
Olomouc · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Zbyněk Cenkl
Bohuňovice · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Bc. Jiří Zedník
Blatec · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Jana Látalová
Lutín · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Petra Stehlíková
Loučany · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Ing. Marcela Kuchařová
Křelov-Břuchotín · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Ing. Veronika Benková
Olomouc · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Ing. Martin Tesařík
Olomouc · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Mgr. Zuzana Orbesová
Olomouc · Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství