Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Alžběta Bláhová

Alžběta Bláhová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Na Kole 726, 263 01 Dobříš (okres Příbram). IČO firmy je 24372528. Vznikla 14. ledna 2026. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
24372528
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Na Kole 726, 263 01 Dobříš
Stav
Aktivní

Je firma Alžběta Bláhová spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Alžběta Bláhová
Sídlo
Na Kole 726, 263 01 Dobříš
IČO
24372528
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Alžběta Bláhová
IČO
24372528
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Na Kole 726, 263 01 Dobříš
Okres
Příbram
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
14. ledna 2026
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Příbram: 29 598. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 21 508. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Alžběta Bláhová

Převažující činnost není v otevřených datech registru uvedena.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Alžběta Bláhová

Jaké je IČO firmy Alžběta Bláhová?

IČO firmy Alžběta Bláhová je 24372528.

Kde sídlí firma Alžběta Bláhová?

Sídlo firmy Alžběta Bláhová je Na Kole 726, 263 01 Dobříš, okres Příbram, Středočeský kraj.

Kdy vznikla firma Alžběta Bláhová?

Firma Alžběta Bláhová vznikla 14. ledna 2026.

Je firma Alžběta Bláhová aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 24372528.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.