Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Alžběta Kaločová
Alžběta Kaločová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Jiráskova 610/54, 794 01 Krnov (okres Bruntál). IČO firmy je 05753406. Vznikla 26. ledna 2017, tedy před 9 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 05753406
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Jiráskova 610/54, 794 01 Krnov
- Stav
- Aktivní
Je firma Alžběta Kaločová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Alžběta Kaločová
- Sídlo
- Jiráskova 610/54, 794 01 Krnov
- IČO
- 05753406
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Alžběta Kaločová
- IČO
- 05753406
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Jiráskova 610/54, 794 01 Krnov
- Část obce
- Pod Bezručovým vrchem
- Okres
- Bruntál
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 26. ledna 2017
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Bruntál: 18 542. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 12 771. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 56100) v Moravskoslezském kraji: 9 953. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Alžběta Kaločová
Převažující činnost · CZ-NACE
56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Alžběta Kaločová
Jaké je IČO firmy Alžběta Kaločová?
IČO firmy Alžběta Kaločová je 05753406.
Kde sídlí firma Alžběta Kaločová?
Sídlo firmy Alžběta Kaločová je Jiráskova 610/54, 794 01 Krnov, okres Bruntál, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Alžběta Kaločová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100).
Kdy vznikla firma Alžběta Kaločová?
Firma Alžběta Kaločová vznikla 26. ledna 2017 a existuje 9 let.
Je firma Alžběta Kaločová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 05753406.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Lucie Kocourková
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Martina Mosler
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Georgios Kiziridis
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Lukáš Fray
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Vladimír Prawda
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Ing. Jaroslav Hradil
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Jitka Baranová
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- František Baláš
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Růžena Benešová
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Erika Kaděrová
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Martin Kotala
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Irena Kurucová
Krnov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních