Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.

ANTIKORO VILÉMOV s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Vilémov 158, 582 83 Vilémov (okres Havlíčkův Brod). IČO firmy je 25259067. Vznikla 30. října 1996, tedy před 29 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba zámků a kování (25720). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 2 000 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
25259067
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Vilémov 158, 582 83 Vilémov
Stav
Aktivní

Je firma ANTIKORO VILÉMOV s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Krajský soud v Hradci Králové, C 10731/KSHK

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.
Sídlo
Vilémov 158, 582 83 Vilémov
IČO
25259067
Zápis v rejstříku
C 10731/KSHK vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.
IČO
25259067
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Vilémov 158, 582 83 Vilémov
Okres
Havlíčkův Brod
Kraj
Kraj Vysočina
Datum vzniku
30. října 1996
Převažující činnost (CZ-NACE)
25720 Výroba zámků a kování
Počet zaměstnanců (kategorie)
20 - 24 zaměstnanci
Základní kapitál
2 000 000,00 Kč
Spisová značka
C 10731/KSHK
Rejstříkový soud
Krajský soud v Hradci Králové
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Havlíčkův Brod: 20 017. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 2 010. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 25720) v kraji Vysočina: 330. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.

Převažující činnost · CZ-NACE

25720 Výroba zámků a kování

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 2. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  2. zámečnictví, nástrojářství

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Statutární orgán

  • Ing. Miroslav PoláčekJednatel · od 30. září 2019
  • Ing. Miroslav Poláčekjednatel · od 25. března 2005

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
2 000 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
20 - 24 zaměstnanci

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Krajský soud v Hradci Králové, spisová značka C 10731/KSHK.

Časté otázky o firmě ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.

Jaké je IČO firmy ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.?

IČO firmy ANTIKORO VILÉMOV s.r.o. je 25259067.

Kde sídlí firma ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.?

Sídlo firmy ANTIKORO VILÉMOV s.r.o. je Vilémov 158, 582 83 Vilémov, okres Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina.

Čím se zabývá ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba zámků a kování (25720). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 2.

Kolik zaměstnanců má ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 20 - 24 zaměstnanci. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.?

Firma ANTIKORO VILÉMOV s.r.o. vznikla 30. října 1996 a existuje 29 let.

Jaký je základní kapitál firmy ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 2 000 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: Ing. Miroslav Poláček (jednatel), Ing. Miroslav Poláček (jednatel).

Je firma ANTIKORO VILÉMOV s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 25259067.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.