Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
AutoMoto-SUP z.s.
AutoMoto-SUP z.s. je spolek se sídlem Lhotka u Berouna 29, 266 01 Chyňava (okres Beroun). IČO firmy je 03107159. Vznikla 19. září 2014, tedy před 12 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti (94993). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 03107159
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Lhotka u Berouna 29, 266 01 Chyňava
- Stav
- Aktivní
Je firma AutoMoto-SUP z.s. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- AutoMoto-SUP z.s.
- Sídlo
- Lhotka u Berouna 29, 266 01 Chyňava
- IČO
- 03107159
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- AutoMoto-SUP z.s.
- IČO
- 03107159
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Lhotka u Berouna 29, 266 01 Chyňava
- Část obce
- Lhotka u Berouna
- Okres
- Beroun
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 19. září 2014
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 94993 Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Beroun: 25 672. Z toho s právní formou spolek: 741. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 94993) ve Středočeském kraji: 1 698. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá AutoMoto-SUP z.s.
Převažující činnost · CZ-NACE
94993 Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě AutoMoto-SUP z.s.
Jaké je IČO firmy AutoMoto-SUP z.s.?
IČO firmy AutoMoto-SUP z.s. je 03107159.
Kde sídlí firma AutoMoto-SUP z.s.?
Sídlo firmy AutoMoto-SUP z.s. je Lhotka u Berouna 29, 266 01 Chyňava, okres Beroun, Středočeský kraj.
Čím se zabývá AutoMoto-SUP z.s.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti (94993).
Kdy vznikla firma AutoMoto-SUP z.s.?
Firma AutoMoto-SUP z.s. vznikla 19. září 2014 a existuje 12 let.
Je firma AutoMoto-SUP z.s. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 03107159.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Chyňava
Chyňava · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Výtopna Zdice z.s.
Chyňava · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Klub historických vozidel Young Guns z.s.
Chyňava · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Klub chovatelů havanských psíků z.s.
Chyňava · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Suchomasty
Suchomasty · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Loděnice
Loděnice · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Kayak Around Europe, spolek
Svinaře · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- S.K.L.,klub v AČR
Beroun · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Prvobytně pospolná společnost, z.s.
Beroun · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hudlice
Hudlice · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Spolek pro záchranu historických vozidel
Bubovice · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Chyňava
Králův Dvůr · Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti