Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Ava Brožová

Ava Brožová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Panská 93, 251 01 Tehov (okres Praha-východ). IČO firmy je 48063398. Vznikla 7. října 1993, tedy před 33 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti v oblasti informačních technologií (62). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
48063398
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Panská 93, 251 01 Tehov
Stav
Aktivní

Je firma Ava Brožová spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Ava Brožová
Sídlo
Panská 93, 251 01 Tehov
IČO
48063398
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Ava Brožová
IČO
48063398
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Panská 93, 251 01 Tehov
Okres
Praha-východ
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
7. října 1993
Převažující činnost (CZ-NACE)
62 Činnosti v oblasti informačních technologií
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-východ: 60 705. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 44 491. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 62) ve Středočeském kraji: 1 314. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Ava Brožová

Převažující činnost · CZ-NACE

62 Činnosti v oblasti informačních technologií

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Ava Brožová

Jaké je IČO firmy Ava Brožová?

IČO firmy Ava Brožová je 48063398.

Kde sídlí firma Ava Brožová?

Sídlo firmy Ava Brožová je Panská 93, 251 01 Tehov, okres Praha-východ, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Ava Brožová?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti v oblasti informačních technologií (62).

Kolik zaměstnanců má Ava Brožová?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Ava Brožová?

Firma Ava Brožová vznikla 7. října 1993 a existuje 33 let.

Je firma Ava Brožová aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 48063398.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.