Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Baby Market s.r.o.
Baby Market s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Olštýnská 733/3, 181 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 28380509. Vznikla 14. dubna 2008, tedy před 18 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: maloobchod s použitým zbožím v prodejnách (47790). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 28380509
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Olštýnská 733/3, 181 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Baby Market s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Městský soud v Praze, C 137473/MSPH
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Baby Market s.r.o.
- Sídlo
- Olštýnská 733/3, 181 00 Praha
- IČO
- 28380509
- Zápis v rejstříku
- C 137473/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Baby Market s.r.o.
- IČO
- 28380509
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Olštýnská 733/3, 181 00 Praha
- Část obce
- Troja (Praha 8)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 14. dubna 2008
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 47790 Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- 1 - 5 zaměstnanců
- Základní kapitál
- 200 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 137473/MSPH
- Rejstříkový soud
- Městský soud v Praze
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 47790) v hlavním městě Praze: 1 082. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Baby Market s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 1. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Velkoobchod a maloobchod Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Statutární orgán
- Andrea Kuberovájednatel · od 20. dubna 2022
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 200 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- 1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 137473/MSPH.
Časté otázky o firmě Baby Market s.r.o.
Jaké je IČO firmy Baby Market s.r.o.?
IČO firmy Baby Market s.r.o. je 28380509.
Kde sídlí firma Baby Market s.r.o.?
Sídlo firmy Baby Market s.r.o. je Olštýnská 733/3, 181 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Baby Market s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je maloobchod s použitým zbožím v prodejnách (47790). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 1.
Kolik zaměstnanců má Baby Market s.r.o.?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Baby Market s.r.o.?
Firma Baby Market s.r.o. vznikla 14. dubna 2008 a existuje 18 let.
Jaký je základní kapitál firmy Baby Market s.r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy Baby Market s.r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Andrea Kuberová (jednatel).
Je firma Baby Market s.r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 28380509.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jan Kryštof
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Liudmyla Fisenko
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Rattrapante Primo s.r.o.
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Natália Homolová
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Petr Michálek
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Bikeclinic s.r.o.
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Milan Dyntar
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Tomáš Kučera
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Jaroslav Dvořáček
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- ABC Vintage, s.r.o.
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Alena Hlavínová
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Josef Jonáš
Praha · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách