Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
BARON Net Home1 s.r.o.
BARON Net Home1 s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Pod Lipami 456/2, 792 01 Bruntál (okres Bruntál). IČO firmy je 22433341. Vznikla 7. ledna 2025, tedy před 1 rokem. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 1 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 22433341
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Pod Lipami 456/2, 792 01 Bruntál
- Stav
- Aktivní
Je firma BARON Net Home1 s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Krajský soud v Ostravě, C 98288/KSOS
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- BARON Net Home1 s.r.o.
- Sídlo
- Pod Lipami 456/2, 792 01 Bruntál
- IČO
- 22433341
- Zápis v rejstříku
- C 98288/KSOS vedená u Krajského soudu v Ostravě
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- BARON Net Home1 s.r.o.
- IČO
- 22433341
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Pod Lipami 456/2, 792 01 Bruntál
- Okres
- Bruntál
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 7. ledna 2025
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Základní kapitál
- 1 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 98288/KSOS
- Rejstříkový soud
- Krajský soud v Ostravě
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Bruntál: 18 542. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 1 972. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Moravskoslezském kraji: 14 051. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá BARON Net Home1 s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 1. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Statutární orgán
- Mgr. Vít BaranJednatel · od 7. ledna 2025
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 1 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Krajský soud v Ostravě, spisová značka C 98288/KSOS.
Časté otázky o firmě BARON Net Home1 s.r.o.
Jaké je IČO firmy BARON Net Home1 s.r.o.?
IČO firmy BARON Net Home1 s.r.o. je 22433341.
Kde sídlí firma BARON Net Home1 s.r.o.?
Sídlo firmy BARON Net Home1 s.r.o. je Pod Lipami 456/2, 792 01 Bruntál, okres Bruntál, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá BARON Net Home1 s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 1.
Kdy vznikla firma BARON Net Home1 s.r.o.?
Firma BARON Net Home1 s.r.o. vznikla 7. ledna 2025 a existuje 1 rok.
Jaký je základní kapitál firmy BARON Net Home1 s.r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 1 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy BARON Net Home1 s.r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Mgr. Vít Baran (jednatel).
Je firma BARON Net Home1 s.r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 22433341.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Společenství vlastníků Bruntál 132
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Družstvo vlastníků půdy Andělská Hora
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Na Kopečku 1734/1, Bruntál
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Bruntál, Cihelní 5
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků BRUNTÁL 442
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1889 v Dlouhé ulici, Bruntál
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství pro dům Bruntál, ul. Jesenická 51, 53, 55
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Uhlířská 16, 792 01 Bruntál
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků Bruntál 1312
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků Bruntál 133
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Bruntál, Pionýrská 14
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Sdružení vlastníků BR132
Bruntál · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí