Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Bc. Gabriela Frintová
Bc. Gabriela Frintová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Sluneční 1255, 252 10 Mníšek pod Brdy (okres Praha-západ). IČO firmy je 68682140. Vznikla 9. prosince 2003, tedy před 22 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: sportovní a rekreační vzdělávání (8551). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 68682140
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Sluneční 1255, 252 10 Mníšek pod Brdy
- Stav
- Aktivní
Je firma Bc. Gabriela Frintová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Bc. Gabriela Frintová
- Sídlo
- Sluneční 1255, 252 10 Mníšek pod Brdy
- IČO
- 68682140
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Bc. Gabriela Frintová
- IČO
- 68682140
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Sluneční 1255, 252 10 Mníšek pod Brdy
- Okres
- Praha-západ
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 9. prosince 2003
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 8551 Sportovní a rekreační vzdělávání
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-západ: 51 143. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 35 916. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 8551) ve Středočeském kraji: 38. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Bc. Gabriela Frintová
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Bc. Gabriela Frintová
Jaké je IČO firmy Bc. Gabriela Frintová?
IČO firmy Bc. Gabriela Frintová je 68682140.
Kde sídlí firma Bc. Gabriela Frintová?
Sídlo firmy Bc. Gabriela Frintová je Sluneční 1255, 252 10 Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Bc. Gabriela Frintová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je sportovní a rekreační vzdělávání (8551).
Kolik zaměstnanců má Bc. Gabriela Frintová?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Bc. Gabriela Frintová?
Firma Bc. Gabriela Frintová vznikla 9. prosince 2003 a existuje 22 let.
Je firma Bc. Gabriela Frintová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 68682140.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Bc. Kateřina Moricová
Doubravčice · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Miroslav Havlíček
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Hana Michalová
Kladno · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Mgr. Klaudia Fabičovic
Klecany · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Martin Vais
Mukařov · Sportovní a rekreační vzdělávání
- PLAVÁČEK PRAHA s.r.o.
Zeleneč · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Ondřej Kádě
Šestajovice · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Fly High Yoga, s.r.o.
Kolín · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Eva Vaňková
Čelákovice · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Jakub Tůma
Zdiby · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Centrum Na Fialce o.p.s.
Říčany · Sportovní a rekreační vzdělávání
- Ing. Jiří Hulínský
Strančice · Sportovní a rekreační vzdělávání