Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Bc. Lucie Procházková
Bc. Lucie Procházková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Vrcha 253, 537 01 Sobětuchy (okres Chrudim). IČO firmy je 21708070. Vznikla 23. května 2024, tedy před 2 lety. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 21708070
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Vrcha 253, 537 01 Sobětuchy
- Stav
- Aktivní
Je firma Bc. Lucie Procházková spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Bc. Lucie Procházková
- Sídlo
- Vrcha 253, 537 01 Sobětuchy
- IČO
- 21708070
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Bc. Lucie Procházková
- IČO
- 21708070
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Vrcha 253, 537 01 Sobětuchy
- Část obce
- Vrcha
- Okres
- Chrudim
- Kraj
- Pardubický kraj
- Datum vzniku
- 23. května 2024
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Chrudim: 23 925. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 16 545. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Bc. Lucie Procházková
Převažující činnost není v otevřených datech registru uvedena.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Bc. Lucie Procházková
Jaké je IČO firmy Bc. Lucie Procházková?
IČO firmy Bc. Lucie Procházková je 21708070.
Kde sídlí firma Bc. Lucie Procházková?
Sídlo firmy Bc. Lucie Procházková je Vrcha 253, 537 01 Sobětuchy, okres Chrudim, Pardubický kraj.
Kdy vznikla firma Bc. Lucie Procházková?
Firma Bc. Lucie Procházková vznikla 23. května 2024 a existuje 2 roky.
Je firma Bc. Lucie Procházková aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 21708070.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Auto Moto centrum Chrudim s.r.o.
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Ing. Jan Modráček
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Ing. Josef Henzl
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Daniel Chvojka
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Miroslav Zlatohlávek
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Tereza Čermáková
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Bc. Monika Škrlíková
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Martin Bednárik
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Petra Procházková
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Jan Dolníček
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- PRIMA nástroje s.r.o.
Sobětuchy · Činnost neuvedena
- Roman Vostřel
Sobětuchy · Činnost neuvedena