Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Bc. Štěpánka Kimlerová
Bc. Štěpánka Kimlerová je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Brožíkova 432, 530 09 Pardubice (okres Pardubice). IČO firmy je 01897101. Vznikla 16. srpna 2013, tedy před 13 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba elektřiny (35110). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 01897101
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Brožíkova 432, 530 09 Pardubice
- Stav
- Aktivní
Je firma Bc. Štěpánka Kimlerová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Bc. Štěpánka Kimlerová
- Sídlo
- Brožíkova 432, 530 09 Pardubice
- IČO
- 01897101
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Bc. Štěpánka Kimlerová
- IČO
- 01897101
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Brožíkova 432, 530 09 Pardubice
- Část obce
- Polabiny
- Okres
- Pardubice
- Kraj
- Pardubický kraj
- Datum vzniku
- 16. srpna 2013
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 35110 Výroba elektřiny
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Pardubice: 44 960. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 2 064. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 35110) v Pardubickém kraji: 1 270. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Bc. Štěpánka Kimlerová
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Bc. Štěpánka Kimlerová
Jaké je IČO firmy Bc. Štěpánka Kimlerová?
IČO firmy Bc. Štěpánka Kimlerová je 01897101.
Kde sídlí firma Bc. Štěpánka Kimlerová?
Sídlo firmy Bc. Štěpánka Kimlerová je Brožíkova 432, 530 09 Pardubice, okres Pardubice, Pardubický kraj.
Čím se zabývá Bc. Štěpánka Kimlerová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba elektřiny (35110).
Kdy vznikla firma Bc. Štěpánka Kimlerová?
Firma Bc. Štěpánka Kimlerová vznikla 16. srpna 2013 a existuje 13 let.
Je firma Bc. Štěpánka Kimlerová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 01897101.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Milan Stejskal
Pardubice · Výroba elektřiny
- Ing. Jiří Doležal
Pardubice · Výroba elektřiny
- Ing. Michal Nový
Pardubice · Výroba elektřiny
- BESS Pardubice, s.r.o.
Pardubice · Výroba elektřiny
- Ivo Karanský
Pardubice · Výroba elektřiny
- David Stryka
Pardubice · Výroba elektřiny
- Michal Kudláček
Pardubice · Výroba elektřiny
- Ing. Petr Šindelář
Pardubice · Výroba elektřiny
- Vlastimil Čáň
Pardubice · Výroba elektřiny
- David Jindřišek
Pardubice · Výroba elektřiny
- Luboš Bříza
Pardubice · Výroba elektřiny
- Ing. Tomáš Machač
Pardubice · Výroba elektřiny