Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

BcA. Karel Turek

BcA. Karel Turek je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Jana Žižky 178, 789 61 Bludov (okres Šumperk). IČO firmy je 23220350. Vznikla 23. dubna 2025, tedy před 1 rokem. Převažující činnost podle CZ-NACE: specializované návrhářské činnosti (74100). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
23220350
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Jana Žižky 178, 789 61 Bludov
Stav
Aktivní

Je firma BcA. Karel Turek spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
BcA. Karel Turek
Sídlo
Jana Žižky 178, 789 61 Bludov
IČO
23220350
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
BcA. Karel Turek
IČO
23220350
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Jana Žižky 178, 789 61 Bludov
Okres
Šumperk
Kraj
Olomoucký kraj
Datum vzniku
23. dubna 2025
Převažující činnost (CZ-NACE)
74100 Specializované návrhářské činnosti
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Šumperk: 23 450. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 16 275. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 74100) v Olomouckém kraji: 300. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá BcA. Karel Turek

Převažující činnost · CZ-NACE

74100 Specializované návrhářské činnosti

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě BcA. Karel Turek

Jaké je IČO firmy BcA. Karel Turek?

IČO firmy BcA. Karel Turek je 23220350.

Kde sídlí firma BcA. Karel Turek?

Sídlo firmy BcA. Karel Turek je Jana Žižky 178, 789 61 Bludov, okres Šumperk, Olomoucký kraj.

Čím se zabývá BcA. Karel Turek?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je specializované návrhářské činnosti (74100).

Kolik zaměstnanců má BcA. Karel Turek?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma BcA. Karel Turek?

Firma BcA. Karel Turek vznikla 23. dubna 2025 a existuje 1 rok.

Je firma BcA. Karel Turek aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 23220350.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.