Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Berta Svobodová
Berta Svobodová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Lesov 97, 360 01 Sadov (okres Karlovy Vary). IČO firmy je 49756354. Vznikla 6. dubna 1994, tedy před 32 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní vzdělávání (855). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 49756354
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Lesov 97, 360 01 Sadov
- Stav
- Aktivní
Je firma Berta Svobodová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Berta Svobodová
- Sídlo
- Lesov 97, 360 01 Sadov
- IČO
- 49756354
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Berta Svobodová
- IČO
- 49756354
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Lesov 97, 360 01 Sadov
- Část obce
- Lesov
- Okres
- Karlovy Vary
- Kraj
- Karlovarský kraj
- Datum vzniku
- 6. dubna 1994
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 855 Ostatní vzdělávání
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Karlovy Vary: 32 003. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 20 065. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 855) v Karlovarském kraji: 904. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Berta Svobodová
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Berta Svobodová
Jaké je IČO firmy Berta Svobodová?
IČO firmy Berta Svobodová je 49756354.
Kde sídlí firma Berta Svobodová?
Sídlo firmy Berta Svobodová je Lesov 97, 360 01 Sadov, okres Karlovy Vary, Karlovarský kraj.
Čím se zabývá Berta Svobodová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní vzdělávání (855).
Kdy vznikla firma Berta Svobodová?
Firma Berta Svobodová vznikla 6. dubna 1994 a existuje 32 let.
Je firma Berta Svobodová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 49756354.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Petra Baumannová
Sadov · Ostatní vzdělávání
- Iva Kalbáčová
Sadov · Ostatní vzdělávání
- Daniel Cina
Sadov · Ostatní vzdělávání
- Zděnka Zieglerová
Sadov · Ostatní vzdělávání
- Westley Douglas Overcash
Sadov · Ostatní vzdělávání
- Marlena Vítková
Sadov · Ostatní vzdělávání
- Martina Gabriel Vargová
Sadov · Ostatní vzdělávání
- Pavlína Cílková
Sadov · Ostatní vzdělávání
- Kristýna Srbová
Karlovy Vary · Ostatní vzdělávání
- Andrea Divišová
Nová Role · Ostatní vzdělávání
- Tomáš Řehoř
Karlovy Vary · Ostatní vzdělávání
- MUDr. Daniela Filipová
Jenišov · Ostatní vzdělávání