Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s.

BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s. je spolek se sídlem Na Neklance 3232/36, 150 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 22905774. Vznikla 27. ledna 2011, tedy před 15 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
22905774
Právní forma
Spolek
Sídlo
Na Neklance 3232/36, 150 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s.
Sídlo
Na Neklance 3232/36, 150 00 Praha
IČO
22905774
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s.
IČO
22905774
Právní forma
Spolek
Sídlo
Na Neklance 3232/36, 150 00 Praha
Část obce
Smíchov
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
27. ledna 2011
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou spolek: 15 977. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 9499) v hlavním městě Praze: 11 495. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s.

Jaké je IČO firmy BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s.?

IČO firmy BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s. je 22905774.

Kde sídlí firma BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s.?

Sídlo firmy BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s. je Na Neklance 3232/36, 150 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499).

Kdy vznikla firma BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s.?

Firma BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s. vznikla 27. ledna 2011 a existuje 15 let.

Je firma BOHEMIA-CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z. s. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 22905774.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.