Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Bytové družstvo HEŘMAN

Bytové družstvo HEŘMAN je družstvo se sídlem Heřmanského 732, 538 03 Heřmanův Městec (okres Chrudim). IČO firmy je 47468220. Vznikla 8. prosince 1992, tedy před 33 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
47468220
Právní forma
Družstvo
Sídlo
Heřmanského 732, 538 03 Heřmanův Městec
Stav
Aktivní

Je firma Bytové družstvo HEŘMAN spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Bytové družstvo HEŘMAN
Sídlo
Heřmanského 732, 538 03 Heřmanův Městec
IČO
47468220
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Bytové družstvo HEŘMAN
IČO
47468220
Právní forma
Družstvo
Sídlo
Heřmanského 732, 538 03 Heřmanův Městec
Okres
Chrudim
Kraj
Pardubický kraj
Datum vzniku
8. prosince 1992
Počet zaměstnanců (kategorie)
1 - 5 zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Chrudim: 23 925. Z toho s právní formou družstvo: 54. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Pardubickém kraji: 5 139. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Bytové družstvo HEŘMAN

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Bytové družstvo HEŘMAN

Jaké je IČO firmy Bytové družstvo HEŘMAN?

IČO firmy Bytové družstvo HEŘMAN je 47468220.

Kde sídlí firma Bytové družstvo HEŘMAN?

Sídlo firmy Bytové družstvo HEŘMAN je Heřmanského 732, 538 03 Heřmanův Městec, okres Chrudim, Pardubický kraj.

Čím se zabývá Bytové družstvo HEŘMAN?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).

Kolik zaměstnanců má Bytové družstvo HEŘMAN?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Bytové družstvo HEŘMAN?

Firma Bytové družstvo HEŘMAN vznikla 8. prosince 1992 a existuje 33 let.

Je firma Bytové družstvo HEŘMAN aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 47468220.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.