Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka

Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka je pobočný spolek se sídlem Malešov 1, 285 41 Malešov (okres Kutná Hora). IČO firmy je 65928865. Vznikla 28. srpna 1995, tedy před 31 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti v oblasti protipožární ochrany (84250). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
65928865
Právní forma
Pobočný spolek
Sídlo
Malešov 1, 285 41 Malešov
Stav
Aktivní

Je firma Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka
Sídlo
Malešov 1, 285 41 Malešov
IČO
65928865
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka
IČO
65928865
Právní forma
Pobočný spolek
Sídlo
Malešov 1, 285 41 Malešov
Okres
Kutná Hora
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
28. srpna 1995
Převažující činnost (CZ-NACE)
84250 Činnosti v oblasti protipožární ochrany
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Kutná Hora: 16 602. Z toho s právní formou pobočný spolek: 259. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 84250) ve Středočeském kraji: 1 201. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka

Převažující činnost · CZ-NACE

84250 Činnosti v oblasti protipožární ochrany

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka

Jaké je IČO firmy Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka?

IČO firmy Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka je 65928865.

Kde sídlí firma Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka?

Sídlo firmy Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka je Malešov 1, 285 41 Malešov, okres Kutná Hora, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti v oblasti protipožární ochrany (84250).

Kdy vznikla firma Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka?

Firma Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka vznikla 28. srpna 1995 a existuje 31 let.

Je firma Česká hasičská jednota - hasičský sbor Polánka aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 65928865.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.