Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Čestmír Diviš

Čestmír Diviš je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Třemešek 13, 788 01 Oskava (okres Šumperk). IČO firmy je 18499988. Vznikla 9. července 1991, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků (257). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
18499988
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Třemešek 13, 788 01 Oskava
Stav
Aktivní

Je firma Čestmír Diviš spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Čestmír Diviš
Sídlo
Třemešek 13, 788 01 Oskava
IČO
18499988
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Čestmír Diviš
IČO
18499988
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Třemešek 13, 788 01 Oskava
Část obce
Třemešek
Okres
Šumperk
Kraj
Olomoucký kraj
Datum vzniku
9. července 1991
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Šumperk: 23 450. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 16 275. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 257) v Olomouckém kraji: 2 320. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Čestmír Diviš

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Čestmír Diviš

Jaké je IČO firmy Čestmír Diviš?

IČO firmy Čestmír Diviš je 18499988.

Kde sídlí firma Čestmír Diviš?

Sídlo firmy Čestmír Diviš je Třemešek 13, 788 01 Oskava, okres Šumperk, Olomoucký kraj.

Čím se zabývá Čestmír Diviš?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků (257).

Kdy vznikla firma Čestmír Diviš?

Firma Čestmír Diviš vznikla 9. července 1991 a existuje 35 let.

Je firma Čestmír Diviš aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 18499988.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Zdeněk Kudela

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Oto Kuráč

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Jiří Šenk

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Bronislav Tinka

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Josef Repáň

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Jan Ston

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Kamil Vykopal

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Dušan Repáň

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Robert Žák

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Zdeněk Král

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Drápal - zámečnictví.

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Josef Poštulka

    Oskava · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků