Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Daniel Černý

Daniel Černý je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Vedlejší 695/4, 625 00 Brno (okres Brno-město). IČO firmy je 01793772. Vznikla 20. května 2013, tedy před 13 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
01793772
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Vedlejší 695/4, 625 00 Brno
Stav
Aktivní

Je firma Daniel Černý spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Daniel Černý
Sídlo
Vedlejší 695/4, 625 00 Brno
IČO
01793772
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Daniel Černý
IČO
01793772
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Vedlejší 695/4, 625 00 Brno
Část obce
Bohunice
Okres
Brno-město
Kraj
Jihomoravský kraj
Datum vzniku
20. května 2013
Převažující činnost (CZ-NACE)
461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Brno-město: 152 782. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 78 863. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 461) v Jihomoravském kraji: 14 959. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.

Čím se zabývá Daniel Černý

Převažující činnost · CZ-NACE

461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Daniel Černý

Jaké je IČO firmy Daniel Černý?

IČO firmy Daniel Černý je 01793772.

Kde sídlí firma Daniel Černý?

Sídlo firmy Daniel Černý je Vedlejší 695/4, 625 00 Brno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj.

Čím se zabývá Daniel Černý?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461).

Kdy vznikla firma Daniel Černý?

Firma Daniel Černý vznikla 20. května 2013 a existuje 13 let.

Je firma Daniel Černý aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 01793772.

Další firmy v Jihomoravském kraji

Firmy s podobnou činností