Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Daniel Molčan

Daniel Molčan je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Elišky Krásnohorské 563, 439 42 Postoloprty (okres Louny). IČO firmy je 23178078. Vznikla 14. dubna 2025, tedy před 1 rokem. Převažující činnost podle CZ-NACE: silniční nákladní doprava (49410). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
23178078
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Elišky Krásnohorské 563, 439 42 Postoloprty
Stav
Aktivní

Je firma Daniel Molčan spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Daniel Molčan
Sídlo
Elišky Krásnohorské 563, 439 42 Postoloprty
IČO
23178078
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Daniel Molčan
IČO
23178078
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Elišky Krásnohorské 563, 439 42 Postoloprty
Okres
Louny
Kraj
Ústecký kraj
Datum vzniku
14. dubna 2025
Převažující činnost (CZ-NACE)
49410 Silniční nákladní doprava
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Louny: 17 622. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 12 216. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 49410) v Ústeckém kraji: 5 545. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.

Čím se zabývá Daniel Molčan

Převažující činnost · CZ-NACE

49410 Silniční nákladní doprava

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

  1. 016 Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
  2. 02100 Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví
  3. 25 Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
  4. 255 Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie
  5. 256 Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
  6. 43120 Příprava staveniště
  7. 433 Kompletační a dokončovací práce
  8. 49320 Taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem
  9. 4939 Ostatní pozemní osobní doprava j. n.
  10. 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
  11. 7112 Inženýrské činnosti a související technické poradenství
  12. 81290 Ostatní úklidové činnosti
  13. 95220 Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Daniel Molčan

Jaké je IČO firmy Daniel Molčan?

IČO firmy Daniel Molčan je 23178078.

Kde sídlí firma Daniel Molčan?

Sídlo firmy Daniel Molčan je Elišky Krásnohorské 563, 439 42 Postoloprty, okres Louny, Ústecký kraj.

Čím se zabývá Daniel Molčan?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je silniční nákladní doprava (49410).

Kolik zaměstnanců má Daniel Molčan?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Daniel Molčan?

Firma Daniel Molčan vznikla 14. dubna 2025 a existuje 1 rok.

Je firma Daniel Molčan aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 23178078.

Další firmy v Ústeckém kraji

Firmy s podobnou činností