Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Daniel Pilc
Daniel Pilc je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Lesní stezka 218, 417 22 Háj u Duchcova (okres Teplice). IČO firmy je 07547790. Vznikla 15. října 2018, tedy před 8 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: maloobchod v nespecializovaných prodejnách (471). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 07547790
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Lesní stezka 218, 417 22 Háj u Duchcova
- Stav
- Aktivní
Je firma Daniel Pilc spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Daniel Pilc
- Sídlo
- Lesní stezka 218, 417 22 Háj u Duchcova
- IČO
- 07547790
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Daniel Pilc
- IČO
- 07547790
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Lesní stezka 218, 417 22 Háj u Duchcova
- Okres
- Teplice
- Kraj
- Ústecký kraj
- Datum vzniku
- 15. října 2018
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 471 Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Teplice: 26 574. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 276. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 471) v Ústeckém kraji: 9 644. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.
Čím se zabývá Daniel Pilc
Převažující činnost · CZ-NACE
471 Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Daniel Pilc
Jaké je IČO firmy Daniel Pilc?
IČO firmy Daniel Pilc je 07547790.
Kde sídlí firma Daniel Pilc?
Sídlo firmy Daniel Pilc je Lesní stezka 218, 417 22 Háj u Duchcova, okres Teplice, Ústecký kraj.
Čím se zabývá Daniel Pilc?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je maloobchod v nespecializovaných prodejnách (471).
Kdy vznikla firma Daniel Pilc?
Firma Daniel Pilc vznikla 15. října 2018 a existuje 8 let.
Je firma Daniel Pilc aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 07547790.
Další firmy v Ústeckém kraji
- €UROCLEARINGBANK s.r.o.Ústí nad Labem
- 007 Web agency, v.o.s. v likvidaciBlatno
- 100MICI UL, z.s.Ústí nad Labem
- 100 úsměvů, z. s.Ústí nad Labem
- 1094 services s.r.o.Žatec
- 10 AUTO, s.r.o. v likvidaciPeruc
- 10gler s.r.o.Kadaň
- 116.Panzer model club WikingDobroměřice
Firmy s podobnou činností
- 007 JP s.r.o.Maloobchod s nápoji
- 012 spol. s r.o.Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- 0,75 s.r.o.Maloobchod s nápoji
- 100-PLUS profi s.r.o.Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- 101 CENTRUM s.r.o.Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- 11:11 winery s.r.o.Maloobchod s nápoji
- 111 SLUNCÍ s.r.o.Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- 112 HERO CREW s.r.o.Maloobchod, kromě motorových vozidel