Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Danuše Slavíčková

Danuše Slavíčková je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Komenského nám. 20/2, 417 02 Dubí (okres Teplice). IČO firmy je 08495688. Vznikla 19. října 2019, tedy před 7 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba elektřiny (35110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
08495688
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Komenského nám. 20/2, 417 02 Dubí
Stav
Aktivní

Je firma Danuše Slavíčková spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Danuše Slavíčková
Sídlo
Komenského nám. 20/2, 417 02 Dubí
IČO
08495688
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Danuše Slavíčková
IČO
08495688
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Komenského nám. 20/2, 417 02 Dubí
Část obce
Drahůnky
Okres
Teplice
Kraj
Ústecký kraj
Datum vzniku
19. října 2019
Převažující činnost (CZ-NACE)
35110 Výroba elektřiny
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Teplice: 26 574. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 945. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 35110) v Ústeckém kraji: 889. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Danuše Slavíčková

Převažující činnost · CZ-NACE

35110 Výroba elektřiny

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Danuše Slavíčková

Jaké je IČO firmy Danuše Slavíčková?

IČO firmy Danuše Slavíčková je 08495688.

Kde sídlí firma Danuše Slavíčková?

Sídlo firmy Danuše Slavíčková je Komenského nám. 20/2, 417 02 Dubí, okres Teplice, Ústecký kraj.

Čím se zabývá Danuše Slavíčková?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba elektřiny (35110).

Kolik zaměstnanců má Danuše Slavíčková?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Danuše Slavíčková?

Firma Danuše Slavíčková vznikla 19. října 2019 a existuje 7 let.

Je firma Danuše Slavíčková aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 08495688.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.