Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

David Fišer

David Fišer je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem U Lípy 283, 252 19 Drahelčice (okres Praha-západ). IČO firmy je 01918371. Vznikla 19. července 2013, tedy před 13 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: řezání, tvarování a konečná úprava kamenů (23700). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
01918371
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
U Lípy 283, 252 19 Drahelčice
Stav
Aktivní

Je firma David Fišer spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
David Fišer
Sídlo
U Lípy 283, 252 19 Drahelčice
IČO
01918371
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
David Fišer
IČO
01918371
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
U Lípy 283, 252 19 Drahelčice
Okres
Praha-západ
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
19. července 2013
Převažující činnost (CZ-NACE)
23700 Řezání, tvarování a konečná úprava kamenů
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-západ: 51 143. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 35 916. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 23700) ve Středočeském kraji: 256. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.

Čím se zabývá David Fišer

Převažující činnost · CZ-NACE

23700 Řezání, tvarování a konečná úprava kamenů

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

  1. 16 Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
  2. 32120 Výroba klenotů a příbuzných výrobků
  3. 43320 Truhlářské práce
  4. 471 Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
  5. 7112 Inženýrské činnosti a související technické poradenství

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě David Fišer

Jaké je IČO firmy David Fišer?

IČO firmy David Fišer je 01918371.

Kde sídlí firma David Fišer?

Sídlo firmy David Fišer je U Lípy 283, 252 19 Drahelčice, okres Praha-západ, Středočeský kraj.

Čím se zabývá David Fišer?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je řezání, tvarování a konečná úprava kamenů (23700).

Kolik zaměstnanců má David Fišer?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma David Fišer?

Firma David Fišer vznikla 19. července 2013 a existuje 13 let.

Je firma David Fišer aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 01918371.

Další firmy ve Středočeském kraji

Firmy s podobnou činností