Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
David Klofanda
David Klofanda je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Rašínova 278, 566 01 Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí). IČO firmy je 22186921. Vznikla 21. října 2024, tedy před 2 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti reklamních agentur (73110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 22186921
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Rašínova 278, 566 01 Vysoké Mýto
- Stav
- Aktivní
Je firma David Klofanda spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- David Klofanda
- Sídlo
- Rašínova 278, 566 01 Vysoké Mýto
- IČO
- 22186921
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- David Klofanda
- IČO
- 22186921
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Rašínova 278, 566 01 Vysoké Mýto
- Část obce
- Pražské Předměstí
- Okres
- Ústí nad Orlicí
- Kraj
- Pardubický kraj
- Datum vzniku
- 21. října 2024
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ústí nad Orlicí: 28 659. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 19 743. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 73110) v Pardubickém kraji: 788. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá David Klofanda
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě David Klofanda
Jaké je IČO firmy David Klofanda?
IČO firmy David Klofanda je 22186921.
Kde sídlí firma David Klofanda?
Sídlo firmy David Klofanda je Rašínova 278, 566 01 Vysoké Mýto, okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj.
Čím se zabývá David Klofanda?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti reklamních agentur (73110).
Kolik zaměstnanců má David Klofanda?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma David Klofanda?
Firma David Klofanda vznikla 21. října 2024 a existuje 2 roky.
Je firma David Klofanda aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 22186921.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Oldřich Jiskra
Vysoké Mýto · Činnosti reklamních agentur
- Pavel Stráník
Vysoké Mýto · Činnosti reklamních agentur
- Martin Jílek
Vysoké Mýto · Činnosti reklamních agentur
- MoSy Czech s.r.o.
Vysoké Mýto · Činnosti reklamních agentur
- Zuzana Choděrová, DiS.
Vysoké Mýto · Činnosti reklamních agentur
- Mgr. Pavel Hažlinský
Vysoké Mýto · Činnosti reklamních agentur
- Inka Zerzánová
Vysoké Mýto · Činnosti reklamních agentur
- Petr Dvořáček
Vysoké Mýto · Činnosti reklamních agentur
- Michael Kašpar
Vysoké Mýto · Činnosti reklamních agentur
- Věra Kaucká
Orlické Podhůří · Činnosti reklamních agentur
- René Barnet
Libchavy · Činnosti reklamních agentur
- Zbyněk Vobořil
Česká Třebová · Činnosti reklamních agentur