Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
David Lameš
David Lameš je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Blanická 1789/26, 120 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 08808741. Vznikla 30. prosince 2019, tedy před 6 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody (683). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 08808741
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Blanická 1789/26, 120 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma David Lameš spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- David Lameš
- Sídlo
- Blanická 1789/26, 120 00 Praha
- IČO
- 08808741
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- David Lameš
- IČO
- 08808741
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Blanická 1789/26, 120 00 Praha
- Část obce
- Vinohrady (Praha 2)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 30. prosince 2019
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 683 Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 683) v hlavním městě Praze: 367. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.
Čím se zabývá David Lameš
Převažující činnost · CZ-NACE
683 Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 7112 Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- 72 Výzkum a vývoj
- 74300 Překladatelské a tlumočnické činnosti
- 90020 Podpůrné činnosti pro scénická umění
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě David Lameš
Jaké je IČO firmy David Lameš?
IČO firmy David Lameš je 08808741.
Kde sídlí firma David Lameš?
Sídlo firmy David Lameš je Blanická 1789/26, 120 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá David Lameš?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody (683).
Kolik zaměstnanců má David Lameš?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma David Lameš?
Firma David Lameš vznikla 30. prosince 2019 a existuje 6 let.
Je firma David Lameš aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 08808741.
Další firmy v hlavním městě Praze
- 001AKU s.r.o.Praha
- 001 lyžování a snowboarding Online v likvidaciPraha
- 002AKU s.r.o.Praha
- 0038 cz s.r.o.Praha
- 0038.CZ TELECOM s.r.o.Praha
- 003AKU s.r.o.Praha
- 00420 s.r.o.Praha
- 0048CZ s.r.o.Praha
Firmy s podobnou činností
- 0038 cz s.r.o.Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- 0048CZ s.r.o.Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- 007 s.r.o. v likvidaciPronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- 01 OL Element s.r.o. v likvidaciSpráva nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
- 01 s.r.o.Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- 02 OL Element s.r.o. v likvidaciSpráva nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
- 1000 INVE s.r.o.Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- 1000 Realit CZ, s.r.o.Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí