Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK

Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK je pobočný spolek se sídlem Bukovany 1, 262 72 Bukovany (okres Příbram). IČO firmy je 42726646. Vznikla 1. ledna 1992, tedy před 34 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ústavní zdravotní péče (86100). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
42726646
Právní forma
Pobočný spolek
Sídlo
Bukovany 1, 262 72 Bukovany
Stav
Aktivní

Je firma Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK
Sídlo
Bukovany 1, 262 72 Bukovany
IČO
42726646
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK
IČO
42726646
Právní forma
Pobočný spolek
Sídlo
Bukovany 1, 262 72 Bukovany
Okres
Příbram
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
1. ledna 1992
Převažující činnost (CZ-NACE)
86100 Ústavní zdravotní péče
Počet zaměstnanců (kategorie)
10 - 19 zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Příbram: 29 598. Z toho s právní formou pobočný spolek: 434. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 86100) ve Středočeském kraji: 25. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK

Převažující činnost · CZ-NACE

86100 Ústavní zdravotní péče

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
10 - 19 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK

Jaké je IČO firmy Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK?

IČO firmy Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK je 42726646.

Kde sídlí firma Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK?

Sídlo firmy Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK je Bukovany 1, 262 72 Bukovany, okres Příbram, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ústavní zdravotní péče (86100).

Kolik zaměstnanců má Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 10 - 19 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK?

Firma Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK vznikla 1. ledna 1992 a existuje 34 let.

Je firma Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 42726646.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.