Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci
Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci je spolek se sídlem Španielova 1329/29, 163 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 26543508. Vznikla 9. října 2001, tedy před 25 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: scénická umění (90010). Subjekt zanikl 29. května 2025.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 26543508
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Španielova 1329/29, 163 00 Praha
- Stav
- Zaniklá
Je firma Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Zaniklá
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci
- Sídlo
- Španielova 1329/29, 163 00 Praha
- IČO
- 26543508
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci
- IČO
- 26543508
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Španielova 1329/29, 163 00 Praha
- Část obce
- Řepy
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 9. října 2001
- Datum zániku
- 29. května 2025
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 90010 Scénická umění
- Stav
- Zaniklá
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou spolek: 15 977. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 90010) v hlavním městě Praze: 233. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Zaniklá
Subjekt zanikl 29. května 2025.
Časté otázky o firmě Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci
Jaké je IČO firmy Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci?
IČO firmy Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci je 26543508.
Kde sídlí firma Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci?
Sídlo firmy Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci je Španielova 1329/29, 163 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je scénická umění (90010).
Kdy vznikla firma Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci?
Firma Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci vznikla 9. října 2001 a existuje 25 let.
Je firma Divadlo Flexní Hlavy v likvidaci aktivní?
Subjekt zanikl 29. května 2025. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 26543508.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Dance Motion Studio, z.s.
Praha · Scénická umění
- Divadlo Popojedem o.s. v likvidaci
Praha · Scénická umění
- Centrum tance a pohybu DanceZone z.s.
Praha · Scénická umění
- Divadlo pod Palmovkou
Praha · Scénická umění
- DIVADLO KRAPET z.s.
Praha · Scénická umění
- Divadelní spolek TETA Praha
Praha · Scénická umění
- Divadlo OKKO z.s.
Praha · Scénická umění
- Divadlo všem z. s.
Praha · Scénická umění
- LampArt Company z.s.
Praha · Scénická umění
- DVORANA COUNTRY DANCERS o.s.
Praha · Scénická umění
- Divadlo Máj Praha, z.s.
Praha · Scénická umění
- České národní improvizační divadlo, z. s.
Praha · Scénická umění