Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Dominika Sobková

Dominika Sobková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Úmyslovice 138, 290 01 Úmyslovice (okres Nymburk). IČO firmy je 88767442. Vznikla 2. května 2012, tedy před 14 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků (141). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
88767442
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Úmyslovice 138, 290 01 Úmyslovice
Stav
Aktivní

Je firma Dominika Sobková spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Dominika Sobková
Sídlo
Úmyslovice 138, 290 01 Úmyslovice
IČO
88767442
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Dominika Sobková
IČO
88767442
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Úmyslovice 138, 290 01 Úmyslovice
Okres
Nymburk
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
2. května 2012
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Nymburk: 24 940. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 409. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 141) ve Středočeském kraji: 3 282. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Dominika Sobková

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Dominika Sobková

Jaké je IČO firmy Dominika Sobková?

IČO firmy Dominika Sobková je 88767442.

Kde sídlí firma Dominika Sobková?

Sídlo firmy Dominika Sobková je Úmyslovice 138, 290 01 Úmyslovice, okres Nymburk, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Dominika Sobková?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků (141).

Kdy vznikla firma Dominika Sobková?

Firma Dominika Sobková vznikla 2. května 2012 a existuje 14 let.

Je firma Dominika Sobková aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 88767442.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Štěpán Sobek

    Úmyslovice · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Snový svět s.r.o.

    Poděbrady · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Zuzana Veselá

    Poděbrady · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Petr Žalud

    Městec Králové · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Dominik Koubek

    Milovice · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Jana Zahrádková

    Krchleby · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Renáta Pušová

    Všechlapy · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Viktor Nedbal

    Poděbrady · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Miroslav Trnka

    Sokoleč · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Klára Stoklasová

    Všechlapy · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Mgr. Pavel Košek

    Lysá nad Labem · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

  • Jana Malinská

    Křinec · Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků