Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Dorota Ševčíková
Dorota Ševčíková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem V Zálomu 2897/2, 700 30 Ostrava (okres Ostrava-město). IČO firmy je 09082671. Vznikla 7. dubna 2020, tedy před 6 lety. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 09082671
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- V Zálomu 2897/2, 700 30 Ostrava
- Stav
- Aktivní
Je firma Dorota Ševčíková spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Dorota Ševčíková
- Sídlo
- V Zálomu 2897/2, 700 30 Ostrava
- IČO
- 09082671
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Dorota Ševčíková
- IČO
- 09082671
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- V Zálomu 2897/2, 700 30 Ostrava
- Část obce
- Zábřeh
- Okres
- Ostrava-město
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 7. dubna 2020
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ostrava-město: 83 575. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 48 772. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Dorota Ševčíková
Převažující činnost není v otevřených datech registru uvedena.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Dorota Ševčíková
Jaké je IČO firmy Dorota Ševčíková?
IČO firmy Dorota Ševčíková je 09082671.
Kde sídlí firma Dorota Ševčíková?
Sídlo firmy Dorota Ševčíková je V Zálomu 2897/2, 700 30 Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj.
Kdy vznikla firma Dorota Ševčíková?
Firma Dorota Ševčíková vznikla 7. dubna 2020 a existuje 6 let.
Je firma Dorota Ševčíková aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 09082671.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Finanční rodina, s.r.o.
Ostrava · Činnost neuvedena
- Jan Martinásek
Ostrava · Činnost neuvedena
- Daniel Vykoukal
Ostrava · Činnost neuvedena
- Fragmentering, s.r.o.
Ostrava · Činnost neuvedena
- Rudolf Kubíček
Ostrava · Činnost neuvedena
- Miroslav Przeczek
Ostrava · Činnost neuvedena
- Marketing HV Plus, s.r.o. "v likvidaci"
Ostrava · Činnost neuvedena
- Jaroslav Hendrich
Ostrava · Činnost neuvedena
- Common path s.r.o.
Ostrava · Činnost neuvedena
- Bc. Petra Kubatá
Ostrava · Činnost neuvedena
- Kateřina Rajdusová
Ostrava · Činnost neuvedena
- Devly s.r.o.
Ostrava · Činnost neuvedena